Szkolenia zawodowe

OBECNIE PROWADZIMY TYLKO SZKOLENIA NA KAT. A ORAZ B.  NA SZKOLENIA ZAWODOWE ZAPRASZAMY WKRÓTCE.

Każdy ośrodek szkolenia kierowców (OSK) specjalizuje się w szkoleniu konkretnego typu kursantów. Oferta Etynkowski Nauka Jazdy skierowana jest przede wszystkim do osób, które chcą być zawodowymi kierowcami. Proces szkolenia jest zindywidualizowany, przez co każdy może dopasować naukę do własnego grafiku. Warto zauważyć, że jest to szkolenie internetowe, nie są więc wymagane spotkania grupowe w ośrodku. Szkolenie przygotowane zostało wedle wytycznych ministerialnych i jest z nimi całkowicie zgodne.

W ramach kursów okresowych i cyklicznych prowadzone są zajęcia teoretyczne odpowiadające następującym kategoriom prawa jazdy:

  • C, C1, C+E, C1+E
  • D, D1, D+E, D1+E

Po co szkolenia zawodowe?

Czy szkolenia to zło konieczne?

W szkoleniu mogą wziąć udział wszyscy, którzy otrzymali prawo jazdy kategorii C nie później, niż 10.09.2009r. Jeśli chodzi o posiadaczy kategorii D, muszą posiadać je dłużej, niż od 10.09.2008r. Ponadto, zajęcia przeznaczone są również dla kierowców, którzy pragną przedłużyć ważność swoich uprawnień. Warto przypomnieć, że jest to konieczne po 5 latach od zdobycia wstępnej kwalifikacji.

Za główne zadanie twórcy szkolenia prowadzonego przez Etynowski Nauka Jazdy postawili sobie ugruntowanie wiedzy dotyczącej bezpieczeństwa, jak również komfortu kierowcy podczas wykonywania pracy. Szczególnie istotne zdaje się nabycie i utrwalenie wiedzy odnoszącej się do bezpiecznej jazdy, dlatego też jest to główny temat szkolenia. Ponadto, duży nacisk położony jest także na odpowiednie przygotowanie kabiny kierowcy.

Każdy kursant, który pomyślnie ukończy szkolenie otrzyma Świadectwo kwalifikacji zawodowej, wpisywane do prawa jazda w odpowiedniej rubryce.