Jazdy dodatkowe

Ceny

Jazdy dodatkowe kat. A:

Dla kursantów z naszej szkoły:
– 1 h przy zakupie pojedynczej godziny: 150 zł

Dla pozostałych:
– 1 h przy zakupie pojedynczej godziny: 180 zł
– pakiet 10 godzin: 1500 zł (przy opłacie całej kwoty jednorazowo z góry)

Jazdy dodatkowe kat. B:

– 1 h przy zakupie pojedynczej godziny: 120 zł
– pakiet 10 godzin : 1100 zł (przy opłacie całej kwoty jednorazowo z góry)

Jazdy dla kategorii B rozpoczynamy i kończymy pod biurem przy ul. Kołłątaja 30. Dla osób spoza Szczecina istnieje możliwość rozpoczęcia jazdy spod dworca PKP/PKS.
Jazdy dla kategorii A rozpoczynamy i kończymy na naszym placu przy ul. Studziennej 8.

Po co mi jazdy dodatkowe?

Często po zrealizowaniu wszystkich obowiązkowych godzin na kursie prawa jazdy, pojawiają się obawy, czy zdanie egzaminu jest na pewno na nasze siły. Podobna sytuacja tyczy się osób, które zakończyły jeżdżenie z instruktorem jakiś czas temu, i po dłuższej przerwie nie czują się pewnie „za kółkiem”. W obu przypadkach najlepszym rozwiązaniem jest wykupienie dodatkowych jazd, które odświeżą posiadanie umiejętności praktyczne i dodadzą pewności siebie na egzaminie państwowym 🙂

Kiedy jazdy dodatkowe są niezbędne?

W przypadku, gdy błędy na drodze zdarzają nam się bardzo często. Nie jest to wynikiem braku wiedzy na temat poruszania się po drodze, a zwykłego nieobycia z jazdą samochodem. Gdy nie jesteśmy przyzwyczajeni do jeżdżenia pojazdem, to będziemy popełniać raz zakodowane błędy w nagminny sposób. Skutkuje to kolejnymi nieudanymi próbami w zdawaniu egzaminu. Zamiast liczyć na łut szczęścia, bardziej opłacalnym jest podszkolenie się pod okiem doświadczonego instruktora. Do jazd dodatkowych warto wybrać jedną osobę, od której będziemy czerpać wiedzę praktyczną.

Jak wyglądają jazdy doszkalające

Podobnie jak godziny praktycznej nauki realizowanej w ramach kursu prawa jazdy. Jest to poruszanie się po mieście i testowanie zdolności praktycznych na konkretnych przykładach. Kursanci korzystają z takiego samego modelu samochodu, jaki wykorzystuje się na egzaminie państwowym – jest nim Toyota Yaris.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub internetowego w celu skorzystania z oferty jazd dodatkowych.

Szkolenie praktyczne

Szkolenie praktyczne rozpoczyna się po zakończeniu zajęć teoretycznych. Obowiązkowo musisz wyjeździć minimum 30h zegarowych. Terminy jazd ustalamy indywidualnie: bezpośrednio w biurze lub telefonicznie.  Szkolenie praktyczne odbywa się na placu manewrowym, na „trasach egzaminacyjnych” oraz poza obszarem zabudowanym. Szkolimy na samochodach marki Toyota Yaris, takich samych jak w szczecińskim WORDzie.