O nas

Najwyższa zdawalność praktyki

Mamy najwyższą zdawalność z praktyki w Szczecinie w I półroczu 2016 roku wśród średnich i dużych ośrodków szkolenia.

Nauka Jazdy Etynkowski jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, działamy od 1996 roku.Od tego czasu wyszkoliliśmy już ponad 7000 osób w różnym wieku i o zróżnicowanych predyspozycjach do kierowania pojazdami.

Solidny fundament

Nasza szkoła to ośrodek szkolenia zbudowany na solidnym fundamencie. Przykładamy wielką wagę do tego, aby szkolenia przez nas oferowane były najwyższej jakości oraz prowadziły do nabycia wiedzy i umiejętności niezbędnych do zdania egzaminu na prawo jazdy. Przez lata stworzyliśmy własne schematy szkoleń, stawiając zawsze na fachowców. Naszą kadrę szkoleniową stanowi dziewięciu wysoko wykwalifikowanych instruktorów (w tym dwóch posiadających uprawnienia egzaminatorów) z dużym doświadczeniem, stawiających sobie za cel dobre, rzetelne i w miarę możliwości bezstresowe wyszkolenie kursantów. Nauczanie jest prowadzone na wysokim poziomie, co przy pracy, sumienności i wytrwałości jest kluczem do zdania egzaminu. Dzięki rzetelnemu szkoleniu nasza szkoła zajmuje wysokie miejsce w rankingach zdawalności egzaminu na prawo jazdy za pierwszym razem.

Sala wykładowa

Posiadamy własną, nowoczesną, wyposażoną w sprzęt multimedialny oraz klimatyzację salę wykładową, która wraz  z biurem mieści się przy ul. Kołłątaja 30/1.

Biuro czynne:

Pn – Pt: 10.00 – 17.00